6 Ağustos 2011 Cumartesi

GQ Türkiye

Türkiye'de dergicilik uzun zamandır gayet iyi işler vaziyette. Ama herkesçe bilinen bir gerçek varki dergi denince akıllara sadece "kadınlar" geliyor çoğunlukta.Türkiye'de benim beğendiğim erkek dergileri arasında bir aralar yayında olan Arena dergisi vardı oldukça iyiydi.Onun yanı sıra FHM, Esquire, Mens Health var. Esquire'de iyidir. Ama yatsınamaz bir gerçek varki oda GQ'nun dünyada en iyi erkek dergisi olması -benim açımdan-. Vogue'un hayatımıza girmesiyle ardından GQ'nun da Türkiye edisyonunun çıkacağı söylentileri aldı başını gitti. Vee sonunda gerçek olma yolunda ilerleniyor. Editörü kim olucak diye internette araştırırken twitter sağolsun oldukça yardımcı oldu bana:)

Ve bir baktım söylentiler başarılı bir isim hakkında! Kim mi? Onu iyi tanıyorsunuz eğer NTV'yi yakından takip ediyorsanız. O bence NTV'nin emektarlarından biri.Sevgili Mirgün Cabas, kendisi oldukça iyi programlara imza atmaktadır. Son günlerde ise Her Yer adlı programla karşımızda.Tabii Mirgün Cabas bugüne kadar çoğunlukla televisyon mecrasında karşımızdaydı.Dergiciliğinde, editörlüğünde altından başarı ile kalkar umarım.
GQ'nun Türkiye edisyonu olucağını duyduğumdan beri hayalim sadece ileride GQ'da çalışmak, hadi çalışmayı geçtim staj yapmak bile büyük bir nimet! Belki bu şansı elde edebilirim.
Umarım bol modalı, bol stilli bir GQ bizlerle olur dileğiyle...Hiç yorum yok:

Yorum Gönder